Právě si prohlížíte Jak zadat tisk firemního kalendáře?
Tisk firemních kalendářů

Jak zadat tisk firemního kalendáře?

Rok 2022 se pomalu blíží do finále a to je ten správný čas začít přemýšlet o dárcích pro své zaměstnance, partnery či spolupracovníky. Zkuste na to letos jít jinak a místo klasických reklamních předmětů darujte praktický a zároveň osobní dárek – personalizovaný firemní kalendář. S přípravou materiálů bude malinko více práce ale věřte nám, že výsledek bude stát za to. A co všechno si musíte pro tisk firemního kalendáře připravit? Nebojte stačí, když budete číst dál a vše si společně bod po bodu projdeme. Tak jdeme na to!

1. Zvolte si typ a velikost

Prvním krokem je výběr typu kalendáře. Promyslete si, zda vaši zaměstnanci sedí u pracovního stolu nebo zda tráví většinu času prací ve stoje? Potřebují si často plánovat schůzky nebo bude kalendář sloužit jen jako doplněk jejich pracovního stolu? Zaměřte se na budoucí využití a vyberte takový typ, který bude obdarovaným nejvíce vyhovovat.

2. Vyberte fotky a vymyslete texty

Pokud máte vybraný typ a velikost je nutné zamyslet se nad tím, jak bude vypadat samotný vnitřek kalendáře. Chcete do kalendáře vložit fotografie vašich zaměstnanců? Chcete kalendář vyplnit fotkami vašich produktů/výrobků/služeb nebo jste nafotili váš poslední teambuilding a chcete použít tyto fotky? Pokud žádné fotografie nemáte můžete použít grafické prvky, citáty, malované obrázky nebo třeba fotografie, které se vám prostě a jednoduše líbí. Kromě fotek si kalendář můžete přizpůsobit také svými texty, komentáři nebo událostmi, které vám doplníme do konkrétních dnů.

TIP: Myslete na to, že každý druh kalendáře vyžaduje jiný počet fotek. Pokud jich máte opravdu málo, stačí si vybrat například nástěnný kalendář, do kterého potřebujete jen 12 fotek/obrázků.
Konkrétní počty fotek potřebných do různých typů kalendářů najdete zde.

3. Připravte si firemní barvy, logo a fonty

Abychom váš kalendář mohli dotvořit k dokonalosti, budeme potřebovat váš grafický manuál, kde je definované vaše logo, firemní barvy, fonty či možnosti použití loga. Pokud grafický manuál nemáte, nevadí. Stačí nám dodat definici barev, které v kalendáři chcete mít, logo a také typy písma.

TIP: Poskládání kalendáře můžete nechat na našich graficích nebo si svůj kalendář můžete složit sami a my vám ho pouze vytiskneme. Pokud máte v hlavě jasnou představu ale grafický návrh nemáte, rádi vám pomůžeme a společně složíme kalendář podle vašich představ. 

4. A teď už pouze čekejte na grafický návrh

Když od vás máme všechny podklady, naši grafici vám vytvoří grafický návrh, který vám následně pošlou ke korektuře. V této fázi ještě můžete vyměnit fotky, které se vám nelíbí, doplnit texty či pozměnit informace na titulní stránce. Po korekturách a vašem schválení budou kalendáře poslány do tisku.

5. Doobjednejte si speciální doplňky ke kalendářům

Po tisku následuje vazba. Většina kalendářů je vázaná stříbrnou drátkovou vazbou twin wire. Vy si ale můžete vybrat jinou barvu drátku, například bílou, černou nebo jakoukoli jinou barvu. Váš kalendář můžeme ozvláštnit přítiskem na karton nebo potiskem dřevěného stojánku. Jsme schopni zajistit také dárkové balení ve vašem firemním stylu nebo vytvořit personalizovaný arch samolepek na označování důležitých událostí. 

A to je vše. Netradiční firemní dárek je na světě! Věříme, že osobní kalendář udělá vašim zaměstnancům či partnerům radost a že se budete u vybírání fotek či vymýšlení textů dobře bavit. 

Zajímají vás ceny reklamních kalendářů? Přejděte na naši stránku O kalendářích, kde najdete všechny informace.

LUCIE
Marketingová specialistka
Tým Studio DOMINO

Máme toho pro Vás mnohem více..

Pojďte se podívat.

nejoblíbenější stránky

Kontakty

naše e-shopy