Reklama

Reklama má být vidět. Reklamní prezentace je všem neustále na očích, proto na ní mimořádně záleží. Jsme reklamní agentura z Berouna a reklamu pro vás rádi vyrobíme a také nainstalujeme.

Reklamní cedule

Důležité je vědět, že i velkou plochu lze opatřit reklamou za malé peníze a že i na malé ploše jdou realizovat velké nápady. Navrhneme vhodnou prezentaci reklamy na vaše firemní a reklamní štíty. Na výběr máme jak reklamní cedule venkovní tak i interiérové. Výroba ani instalace reklamní cedule pro nás není žádný problém.

Máte zájem o online kalkulaci nebo tisk reklamních cedulí? 
Klikněte na odkaz níže a přejděte na náš tiskový e-shop, kde si uděláte kalkulaci a vše objednáte snadno, rychle a online.

Reklamní cedule na plotě - Eden
Reklamní banner na zdi - Smurfit Kappa

Reklamní bannery

Pokud hledáte krátkodobé řešení vaší venkovní reklamy, je reklamní banner tou nejlepší volbou. Zhotovíme pro vás reklamní plachty různých tvarů a velikosti. Na vaše přání je opatříme i kovovými oky. Výroba bannerů snadno a rychle.

Máte zájem o online kalkulaci nebo tisk bannerů? Klikněte na odkaz níže a přejděte na náš tiskový e-shop, kde si uděláte kalkulaci a vše objednáte snadno, rychle a online.

Reklamní roll up

Máte omezený prostor a málo času na vaši prezentaci?
To díky roll-up banneru už není problém. Moderní a oblíbený pomocník pro veletrhy, akce a výstavy. V našem reklamním studiu zajistíme výrobu roll-upu a případnou výměnu motivu pro další použití.

Máte zájem o online kalkulaci nebo tisk roll-upů? Klikněte na odkaz níže a přejděte na náš tiskový e-shop, kde si uděláte kalkulaci a rollup objednáte snadno, rychle a online.

Reklamní rollupy
Polep výlohy obchodu - Exim Tours a Fischer

Polep výloh

Polepy výloh jsou skvělé a účinné jako venkovní reklama. Lze využít různá technologická řešení. Populární je řezaná grafika anebo tisk na venkovní či okenní folie. Vytvoříme a polepíme výlohu dle vaší představy.

Máte zájem o online kalkulaci nebo objednání polepu výlohy? 
Klikněte na odkaz níže a přejděte na náš tiskový e-shop, kde si uděláte kalkulaci a vše objednáte snadno, rychle a online.

Informační tabule

Navigační či informační systémy mohou rozhodnout o tom, zda vás zákaznici najdou, či nikoliv. Nezaleží na tom, jak složitá k vám vede cesta, ale jak dobře ji označíte.

Navrhneme a zrealizujeme správné informační řešení pro řidiče, chodce, cyklisty atd. Informační šipka je marketingová investice správným směrem.

Infosystém Králův Dvůr
Rollupy - světelná reklama

Světelná reklama

Světelná reklama dokáže rozsvítit celou konferenční místnost či zaujmout potenciální zákazníky v naprosté tmě, ať už v exteriéru či v interiéru. U nás ve studiu dokážeme rozsvítit například rollupy, 3D loga a mnohem více.

Zařaďte do své propagace také světelnou reklamu a věřte nám, že vaši reklamu už nikdo nepřehlédne.

Billboardy Cemix s rytířem

Billboardy

Chcete být vidět? Na vaši plochu libovolné velikosti 
zhotovíme billboard či reklamní poutač dle vaší představy.

Vnitřní firemní značení - navigace ke kancelářím

Firemní značení

Usnadněte svým klientům cestu do vaší kanceláře. 
Vytiskneme pro vás směrové tabule, směrové šipky a navigační šipky.

Velkoformátová tapeta - Super Kruháč

Velkoformátové tapety

Interiérové tapety s vlastním potiskem 
nabývají na popularitě. Zajistíme kompletní proces od výroby fólie až po následnou instalaci tapety. Interiérové tapety rozzáří vaši provozovnu, kancelář nebo reprezentační prostory vaší firmy.

3D logo na zeď - Open the future

3D logo na zeď

3D logo na zeď dodá vašim firemním prostorům nádech luxusu. Označte firmu originálně a nechte si logo vyrobit a nainstalovat u nás.

Polep khihobudky v obci Suchomasty

Reklamní polep

I ze staré telefonní budky lze vytvořit umělecké dílo. Polepíme jakoukoli budku nebo venkovní stánek trvanlivými fóliemi odolnými proti extrémním venkovním podmínkám. 

Interiérové reklamní cedule - Cemix

Vnitřní reklamní cedule

Reklamní cedule nemusí sloužit pouze k propagaci ve venkovních prostorech. Rádi vám vyrobíme indoor cedule a můžete tak originálně a viditelně propagovat své produkty a služby.

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme co nejdříve zpět a rádi vám pomůžeme.

Kontakty

naše e-shopy