Polepy aut

Polep auta má upoutat. Je efektivní reklamou v rychlé době, proto musí promlouvat přehledně a atraktivně. Vaše auto polepíme od prahů třeba až po střechu.

Typy polepů na auta

Jednoduché označení

Logo, nápis či jednoduchý grafický prvek? To pro nás není žádný problém. Vybrat si můžete z široké nabídky barev včetně reflexních folií, které zviditelní Vaši reklamu i v noci. Řezaná samolepící grafika je stále nejpopulárnějším řešením mezi zákazníky.

Částečný polep

Jde o atraktivní a cenově dostupné označení aut, které funguje jako účinná reklamní plocha.


Celkový polep

Díky naší neomezené grafické kreativitě, vlastním digitálním strojům a šikovným technikům hravě zvládneme kvalitní celopolep Vašeho automobilu.


Technologie polepování aut


Řezaná samolepící fólie

Řezaná samolepící fólie je vhodná na loga, nápisy či jednodušší grafické prvky. Vybrat si můžete z široké nabídky barev, můžete zvolit rovněž reflexní fólii, která výrazně zvýší viditelnost vaší reklamy v noci.


Tištěná samolepící fólie

Tištěná samolepící fólie nabízí prakticky neomezenou grafickou kreativitu. Digitální tisk dosahuje na samolepící fólii kvality, která umožňuje použít fotografie, barevné rastrové přechody a jiné efekty stejně, jako při tisku na papír.


Tisk na okenní fólie

Tisk na okenní fólie umožňuje využít k polepu i některé prosklené části vozu, aniž by přitom došlo ke ztrátě výhledu. Polopropustná fólie Vám umožní sledovat, co se děje okolo Vás, ale případným nenechavcům zabrání v prohlídce vnitřku vašeho vozu.


Tisk na magnetické fólie

Tisk na magnetickou fólii je řešení pro ty, kdo potřebují mít na autě "firmu" jen někdy. Během několika vteřin můžete takovéto označení nasadit nebo naopak sundat, jak se Vám to právě hodí.

Orientační ceník polepů aut

Základní značení

Polep se nejčastěji skládá z loga, telefonního čísla a webových stránek nalepených na předních a zadních dveřích.

Cena - od 1 500 Kč


Celopolep

Nejnáročnější a nejdražší varianta polepu je celopolep. Vaše auto kompletně zabalíme do grafiky. Pro tuto možnost je ideální mít auto s bílým lakem.

Cena - od 22 000 Kč

Střední polep

Polep se nejčastěji skládá z loga, textů a plochy vyplněné grafikou či fotkou umístěné na bocích nebo vzadu na autě.

Cena - od 4 000 Kč

Částečný celopolep

V tomto případě zabalíme část Vašeho auta do grafiky (texty, obrázky, logo atd.) a část zůstane v původním stavu - tedy v původní barvě laku.

Cena - od 9 000 Kč

Kalkulace polepu auta na míru

Cenu polepu auta Vám rádi zpracujeme na míru. Potřebujeme ale od Vás nějaké informace a potřebujeme vidět stav ploch na autě, které se budou polepovat. Ideální postup je, když k nám s autem přijedete a na místě si spolu vše prodiskutujeme (termíny, rozsah polepu, Vaše podklady, Vaši představu o polepu atd.).
Polepujeme jak osobní auta, tak i dodávky, autobusy či karavany.
Pokud máte o polep auta zájem, zavolejte nám nebo napište na e-mail my se Vám ozveme zpět a domluvíme se na dalším postupu.

Máte zájem o naše služby?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.