Polepy na auta - reklama na auto

Polep auta má upoutat. Reklama na auta je v dnešní rychlé době velmi efektivní, proto musí promlouvat přehledně a atraktivně. Vaše auto polepíme od prahů třeba až po střechu.

Ceník polepů na auta

Máte zájem o polep auta ale nejprve chcete zjistit cenu? Tak to jste tady správně. Připravili jsme si pro vás orientační ceník polepů na auta. Najdete v něm ceny od jednoduchých malých polepů na osobní automobily až po ceny za celopolep dodávky. 

Stačí kliknout na tlačítko níže a ceník polepů se vám otevře. 

Typy reklamy na auto

Malý polep na auto - Cemix

Jednoduché označení

Logo, nápis či jednoduchý grafický prvek? To pro nás není žádný problém. Vybrat si můžete z široké nabídky barev včetně reflexních folií, které zviditelní vaši reklamu i v noci. Řezaná samolepící grafika je stále nejpopulárnějším řešením mezi zákazníky.

Střední polep na dodávku - Půjčovna kol a koloběžek

Částečný polep

Jde o atraktivní a cenově dostupné označení aut, které funguje jako účinná reklama na auto. Částečný polep obsahuje nejčastěji nápisy, logo či obrázky na straně auta + nápisy a logo na přední či zadní straně auta.

Celopolep na auto - Tilia Garden

Díky naší neomezené grafické kreativitě, vlastním digitálním strojům a šikovným technikům hravě zvládneme kvalitní celopolep vašeho automobilu. Díky celopolepu zabalíme celý váš automobil do fólie. Můžete si vybrat, zda polepíme i okna
 a střechu.

Technologie polepování aut

Auto s řezanou samolepící fólií

Řezaná samolepící fólie

Řezaná samolepící fólie je vhodná na loganápisy či jednodušší grafické prvky. Vybrat si můžete z široké nabídky barev, můžete zvolit rovněž reflexní fólii, která výrazně zvýší viditelnost vaší reklamy v noci.

Auto s tištěnou samolepící fólií

Tištěná samolepící fólie

Tištěná samolepící fólie nabízí prakticky neomezenou grafickou kreativitu. Digitální tisk dosahuje na samolepící fólii kvality, která umožňuje použít fotografie, barevné rastrové přechody a jiné efekty stejně jako při tisku na papír.

Auto s tiskem na okenní fólie

Tisk na okenní fólie

Tisk na okenní fólie umožňuje využít k polepu i některé prosklené části vozu, aniž by přitom došlo ke ztrátě výhledu. Polopropustná fólie vám umožní sledovat, co se děje okolo vás, ale případným nenechavcům zabrání v prohlídce vnitřku vašeho vozu.

Auto s magnetickou fólií

Tisk na magnetické fólie

Tisk na magnetickou fólii je řešení pro ty, kdo potřebují mít na autě „firmu“ jen někdy. Během několika vteřin můžete takovéto označení nasadit nebo naopak sundat, jak se vám to právě hodí.

Kalkulace polepu auta na míru

Cenu polepu auta vám rádi zpracujeme na míru. Potřebujeme ale od vás nějaké informace a potřebujeme vidět stav ploch na autě, které se budou polepovat.
Ideální postup je, když k nám s autem přijedete a na místě si spolu vše prodiskutujeme (termíny, rozsah polepu, vaše podklady, vaši představu o polepu atd.).
Polepujeme jak osobní auta, tak i dodávky, autobusy či karavany.

Pokud máte o polep auta zájem, zavolejte nám nebo napište na
e-mail
 my se vám ozveme zpět a domluvíme se na dalším postupu.

Auto s polepem - Autoškola Zdice

Naše realizace

Podívejte se na galerii polepů aut, které vznikaly v naší dílně a nechte se inspirovat.

Máte zájem o polep auta?

Napište poptávku do formuláře níže a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kontakty

naše e-shopy