Kdo jsme?

Jsme česká firma sídlící ve středočeském kraji nedaleko Prahy a reklamě se věnujeme už přes 25 let. Velkým i malým firmám poskytujeme kompletní zpracování jejich zakázek, od vytvoření grafického návrhu přes digitální či velkoformátový tisk až po konečnou realizaci.

O Váš grafický návrh se postará náš grafický tým, který Vám vytvoří návrh přesně podle Vašich požadavků a představ. Tisková data poté předá do výrobního týmu.
Výrobní tým se stará o kvalitu a rychlost tisku. Jsme schopni vytisknout vše, na co si jen vzpomenete, od malých vizitek až po velké billboardy.
Nakonec objednávky spáruje a zabalí náš balící a expediční tým, který dohlíží na precizní a kvalitní zabalení vaší zásilky. 

Největší důraz klademe na kvalitu vyrobených produktů společně s rychlostí výroby. Všechny reklamní produkty vám vyrobí náš tým zkušených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

V roce 2022 jsme naše podnikání rozšířili o online zadávání zakázek do tisku prostřednictvím založení e-shopu tiskdomino.cz. Nový e-shop má za cíl usnadnit a urychlit objednávací a zadávací proces. Zákazníci k objednání potřebují pouze tisková data a své letáky, katalogy či samolepky si mohou sami objednat během několika minut.


Náš tým Studio DOMINO

Ing. Jakub Černý

Jednatel, vedení studia

Ondřej Palek
Tisk, sazba

Daniel Dvořák
Reklamní realizace

Ing. Blanka Černá
Jednatelka, fakturace

Jiří Filip
Grafika

Lenka Marková
Grafika

Ing. Lucie Černá
Marketing

Šárka Justová
Tisk, výroba

Marcela Javůrková
Výroba, expedice

Pojďte se podívat na naše služby