Reference

Výrobce a dodavatel stavebních hmot

"Důležitým faktorem pro práci, mou a mých kolegů, je čas, a proto jsem ráda, že se můžeme spolehnout na flexibilní spolupráci s týmem Studia Domino. Oceňuji jejich racionální postoj k zakázkám a dodržování stanovených termínů."

Jindřiška Frantesová, DiS.
vedoucí marketingu
LB Cemix, s.r.o.


Výrobce a dodavatel vápenopískových cihel

"Se Studiem Domino spolupracujeme více než 6 let, na této spolupráci si ceníme především pochopení filozofie prezentování produktů naší firmy a stejnou ,vlnovou délku' grafiků Studia Domino při návrzích tištěných informačních materiálů ve spojení s vysokou kvalitou a rychlostí jejich zpracování a dodání."

Ing. Jiří Kux
jednatel
VAPIS


Velkoobchodní a maloobchodní prodejce elektromateriálu

"Jsme spokojeni především s rychlostí a profesionalitou při vyřizování požadavků. V minulosti jsme pendlovali mezi několika dodavateli, kvalita i cena byla vždy různá a to u Domina neplatí. Drží si svůj vysoký standard a to nám vyhovuje, i když cena je relativně vyšší. Ale za kvalitu rádi zaplatíme."

Rudolf Kulhánek
jednatel společnosti
Elektro Viola


Městský úřad Králův Dvůr se stará o chod malého města v blízkosti Berouna

"Město Králův Dvůr spolupracuje již několik let se společností STUDIO DOMINO Plus, s.r.o., Beroun v oblasti reklamy a propagace. Se službami této společnosti jsme spokojeni."

Ing. Zbyněk Hrabák
tajemník MěÚ Králův Dvůr


Mezinárodní obalová společnost

"S Dominem spolupracuji již více jak dva roky a jsem naprosto spokojená. Dokážou poradit i vysvětlit, když něco z mých nápadů nejde vyrobit, nebo navrhnou jiná řešení. Vždy je vše včas a v perfektní kvalitě. Je to jeden z mála dodavatelů, na které se můžete naprosto spolehnout."

Lucie Menclová
General Manager Assistant
Smurfit Kappa Czech s.r.o.


Mezinárodní farmaceutická společnost, veterinární divize

"Se společností Studio Domino jsme od roku 2002 společně vytvořili stovky kvalitních marketingových materiálů, které jsou našimi klienty vysoce hodnoceny a přispěly k úspěchu naší firmy na trhu. Profesionální přístup, flexibilita a rychlost jsou ty důvody, proč budeme naši spolupráci i nadále prohlubovat."

MVDr. Jan Doležal
Companion Animals Business Unit Manager
MSD Animal Health


Naši další stálí klienti

Máte zájem o naše služby?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme co nejdříve zpět.