Tiskárna

Tisk má sloužit. Tiskneme na vlastních strojích na papír, plast, fólie, bannery a další materiály.
Nechte se okouzlit novými možnostmi digitálního tisku. Kvalitní tiskové služby za rozumné ceny.

Tisk vizitek

Naše stroje Vám vizitky vytisknou rychle a efektivně. Nabízíme vzhled jednostranný i oboustranný, lesklý i matný a vybrat si můžete běžný nebo luxusní papír. Nabízíme klasický formát 90x50 mm ale i hojně používaný 85x55 mm.

Máte zájem o online tisk vizitek? Klikněte na odkaz níže a přejděte na náš tiskový e-shop, kde si uděláte kalkulaci a vše objednáte snadno, rychle a online.

Tisk samolepek

Samolepky a etikety patří mezi nejjednoduší formy reklamního sdělení. Vytiskneme samolepky či etikety různých tvarů a netradičních velikostí. Umíme papírové, plastové, matné i lesklé. Výroba samolepek pro nás není žádný problém.

Máte zájem o online tisk samolepek a etiket? Klikněte na odkaz níže a přejděte na náš tiskový e-shop, kde si uděláte kalkulaci a vše objednáte snadno, rychle a online.

Tisk letáků

Reklamní letáky bývají tím prvním, co Vaši partneři nebo zákazníci dostávají do ruky, proto jsou tak důležité.
Vytiskneme pro Vás libovolné letáky a propagační prospekty. Tiskneme na vlastních strojích rychle, efektivně a v maximální kvalitě. Vybrat si můžete letáky bez skladu nebo s různými druhy skladu.

Máte zájem o online tisk letáků? Klikněte na odkaz níže a přejděte na náš tiskový e-shop, kde si uděláte kalkulaci a vše objednáte snadno, rychle a online.

Tisk brožur a katalogů

Brožury nebo katalogy patří k velmi důležité prezentaci Vaší firmy či společnosti. Na výběr máme několik druhů vazeb od sešívané přes lepenou až po kroužkovou drátěnou. Vybrat si můžete také druh papíru, povrchovou úpravu nebo třeba rozdílnou grafiku na obálku.

Máte zájem o online tisk katalogů nebo brožur? Klikněte na odkaz níže a přejděte na náš tiskový e-shop, kde si uděláte kalkulaci a vše objednáte snadno, rychle a online.

Tisk plakátů

Plakáty jsou velice populární. Patří mezi nejoblíbenější nástroj reklamy. V našem grafickém studiu vytiskneme plakáty běžných i méně standartních formátů. Výroba plakátů pro nás není žádný problém a plakáty Vám rádi připravíme na míru. 

Tisk visaček

Udělejte z obyčejných výrobků netradiční - nechte si u nás vytisknout originální visačky. Na výběr několik druhů papíru, včetně strukturovaných. Možnost vyvrtání dírky či zaoblení rohů. Možné použít také jako visačky na dárky.


Tisk bloků

Vyrobíme pro Vás různé druhy reklamních bloků - poznámkové, samopropisovací i samolepící. Můžete na ně umístit svoje logo, značku, produkt či službu nebo informace, které jsou pro Vás důležité. Svým obchodním partnerům a zákazníkům zůstanete s reklamním blokem vždy na očích.

Tisk pozvánek a poukazů

Vytiskneme Vám dárkové poukazy či pozvánky podle Vašich představ. Ať už pořádáte akci nebo slavíte důležitou událost, pozvánky či poukazy přijdou jistě vhod.Tisk vstupenek

Pokud pořádáte výstavu, představení, koncert či jinou událost budete zcela jistě potřebovat vstupenky pro své návštěvníky. Vytiskněte si je u nás. Možnost výběru vlastního formátu nebo třeba perforování. Výroba vstupenek kvalitně a rychle.


Máte zájem o naše služby?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.