Naše služby

Postaráme se Vám o komplexní vyřízení Vaší zakázky. Připravíme Vám grafický návrh, který poté převedeme na tisková data, která na našich strojích vytiskneme. Nakonec Vám vše nainstalujeme přesně podle Vašich představ.

Specializujeme se jak na digitální tak na velkoformátový tisk. Rádi Vám ale také potiskneme trička, mikiny, čepice, opatříme je výšivkou nebo Vám polepíme Vaše auto.
Možnosti reklamní propagace jsou neomezené!

Grafické práce

Grafika má zaujmout a my to víme. 

Pro naše klienty vytváříme grafiku na nejrůznější tiskoviny či samolepky, vymýšlíme loga nebo připravujeme grafiku na polep aut, bannery nebo potisky na textil.

Tiskárna

Nechte se okouzlit moderními možnostmi digitálního tisku.

Vytiskneme Vám vše od vizitek, přes letáky až po bannery či billboardy. Problém nám nedělá ani potisk textilu, reklamních předmětů nebo cedulí a desek.

Reklama

Důležité je vědět, že i velkou plochu lze opatřit reklamou za malé peníze a že i na malé ploše jdou realizovat velké nápady. 

Chcete vytvořit billboard, reklamní štít, roll-up nebo třeba banner? Žádný problém. Vše pro Vás u nás ve studiu vytiskneme a poté namontujeme na vámi vybranou plochu.

Polepy na auto

Polep auta musí potenciální zákazníky zaujmout na první pohled.

Auta libovolné velikosti Vám polepíme třeba od prahů až po střechu. Polep připravujeme vždy na míru a polepujeme je s největší pečlivostí.

Trička s potiskem

Potisk triček musí být vidět a vyniknout mezi všemi ostatními reklamními předměty. 

Nechte si u nás navrhnout potisk, vyberte si trička, čepice nebo třeba mikiny a buďte hvězdou festivalu, konference nebo firemní akce.

Výšivky na textil

Chcete, aby Vám logo či text na textilu dlouho vydržel? Nechte si ho vyšít. 

Vyšíváme na trička, mikiny, čepice, tašky a na mnoho dalšího. Vyšijeme Vám jakoukoliv barvou Vaše logo i text se zárukou nejvyšších detailů.

E-shop s fotodárky Tiskarena

Od roku 2014 pro Vás vyrábíme nejrůznější fotodárky, fotoknihy, fotokalendáře a fotoobrazy.
Hledáte originální dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro radost? Koukněte na náš e-shop a vyberte si z naší široké nabídky. 

Všechny dárky z fotek vyrábíme pečlivě a s důrazem na kvalitu a rychlost individuálně pro Vás. 

Máte zájem o naše služby?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.